Молба

Всякакви теми, които не са свързани с останалите форуми.

Модератори: dcv, ilu6a

Молба

Мнениеот vinoirakia » Чет Яну 17, 2008 1:31 pm

До всички навъртащи много километри:

Карайте внимателно, настоявайте пред шефовете колите да са изправни, гумите да са според сезона и с грайфер.

Не е срамно да отидеш до работа с автобус, влак или въобще да не отидиш ако времето не позволява.

Ясно е, че не може да се разчита на КАТ и тези подържащи пътищата.
Шофирайте без нерви, според пътната обстановка.
Знайте , че виното и без нас ще стане.

Бог да прости Кремена.
vinoirakia
 
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Фев 28, 2007 12:29 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот katia » Чет Яну 17, 2008 5:38 pm

Добър съвет!

Искам да използвам темата, която отвори vinorakia и да почета паметта на Кремена Камаринчева от гр. Сливен, която загина в тежка катастрофа.
Мисля, че бранша изгуби един млад ,перспективен кадър и винар - тя носеше душата на винаря и това беше призванието и.
Млада, красива и умна , с лъчезарна усмивка.
За мен остават снимките и спомените за времето, прекарано заедно в една невероятно щура кампания през 2005 година.
katia
 
Мнения: 227
Регистриран на: Пет Ное 09, 2007 10:28 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Dobrin » Чет Яну 17, 2008 6:40 pm

Искам и аз да почета паметта на Кремена Камаринчева, с която сме живели врата срещу врата в СО на УХТ - "Марица"10, бл.1. В съзнанието ми остава спомена за нея като едно приветливо, изключително добро и учтиво момиче.
Моите съболезнования към нейното семейство, роднини, близки и приятели. Нека почива в мир!
Dobrin
 
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 10:42 am
Местоположение: gr. Targovishte

Мнениеот vinoirakia » Пет Юли 18, 2008 8:45 am

Не исках да продължавам тази тема,но живота не мисли така...
Още един свястен човек си замина от този свят преди около месец в автомобилна катастрофа.
С наближаване на гроздобера ще има доста недоспали технолози, бързащи да се приберат. Заспиването в колата нее алтернатива пред заспиването на диван в някоя стая.

Бог да прости Евгени.
vinoirakia
 
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Фев 28, 2007 12:29 pm
Местоположение: Пловдив

Re:

Мнениеот dimo_atanasov » Чет Дек 23, 2010 11:32 pm

Dobrin написа:Искам и аз да почета паметта на Кремена Камаринчева, с която сме живели врата срещу врата в СО на УХТ - "Марица"10, бл.1. В съзнанието ми остава спомена за нея като едно приветливо, изключително добро и учтиво момиче.
Моите съболезнования към нейното семейство, роднини, близки и приятели. Нека почива в мир!

Кемито винаги ще е с нас. Мога само да склоня глава пред прекрасния човек, който беше, който имах щастието да познавам и да изкажа съболезнования със закъснение пред брат, родители, съпруг и дете. Поклон.
dimo_atanasov
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Дек 23, 2010 11:28 pm
Местоположение: Пловдив


Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron