До Zhekov

Тук е мястото за дискусии, коментари и проблеми относно всички спиртни напитки

Модератори: dcv, ilu6a

До Zhekov

Мнениеот snejana42 » Чет Дек 27, 2007 6:20 pm

Нека да ти отговоря и на теб.Никога Чергата за вътр.пазар не е струвала 6 лв.Винаги е била 13 от самото начало досега .Така - второ ,на всички е известно ,че има купажи за износ има и за вътр.пазар и колкото да ви е чудно при нас купажа за вътр.пазар е 3 пъти по-добър от тези за износ - и те затова струва там Чергата 3 евро.Така .по името ако не се лъжа естествено май работиш в Славянци - колко ви е най-високата цена за износ?Ако е повече от 2 евро ще ви поздравя.Аааа в магазините вината ви мисля не са по-малко от 4-5 лв.А това с рекламата - всяка уважаваща се компания залага на реклама или греша.Но сега искам да ти кажа ,че вече виното само се продава.И ако сте колеги признайте си ,че не е лошо .Трябва да се научим да уважаваме труда на другите ,а не да завиждаме.Аз например бих се радвала ако чуя някой български производител да продава вино за 20 - 30 - 50 евро в Мюнхен но нема такъв.
snejana42
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 7:44 am

Мнениеот Zhekov » Нед Дек 30, 2007 5:54 pm

:D

Нека да ти отговоря и на теб.Никога Чергата за вътр.пазар не е струвала 6 лв.Винаги е била 13 от самото начало досега


Аз имам друг спомен. И близки който се занимават с продаването на вино, ми го потвърдиха. Говоря за съвсем самото начало когато се пусна на пазара.

А сега да те питам нещо. Казвате, че продавате по сумати и бутилки годишно на българския пазар, което е много хубаво. Но защо тогава разваляте името му в чужбина? Защо продавате по-ниско качествено вино със същото име?

Иначе моето скромно и лично мнение като млад любител на вината, е че виното е хубаво, но има по хубави вина на по-добра цена. Аз лично от много отдавна не съм си купувал Черга и честно да ти кажа скоро няма. :wink:

Всичко най-хубаво и весело посрещане на новата година.

Така .по името ако не се лъжа естествено май работиш в Славянци - колко ви е най-високата цена за износ?


Само да добавя, че не работя за никой :) както написах по-горе просто съм любител.
Zhekov
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 5:18 pm


Назад към Алкохолни напитки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron