Otgovor

Тук е мястото за дискусии, коментари и проблеми относно елексира наречен ВИНО

Модератори: dcv, ilu6a

Otgovor

Мнениеот snejana42 » Чет Дек 27, 2007 5:58 pm

Наистина след тези ''компетентни" мнения не можах да се стърпя.да не напиша нещо.Не знам с какво се занимаваш "виноракия",но толкова некомпетентност не бива да се търпи от този форум,който е добре замислен.Искам да те питам ти работил ли си в производството някога?
Виждам ,че имаш някакви познания по отношение на фирмата ,в която имам честта да работя,но повърхностни.Така - всичко ,което си написал за Менада,Сакар и Винимпекс е вярно ,само не ми стана ясно коя е лабораторията,която сме спонсорирали.Но това с 1/4 вино вече беше върха.Ами като знаеш коя е лабораторията - вземи си плати един анализ за второ вино и иди изледвай Чергата.И тогава да си поговорим с теб.Аз съм се занимавала с това вино от самото начало и от 20 000 бут сега продаваме по 200 000 бут само на вътр.пазар и никой ,особено аз или шефа ми няма да си позволим да правим компромиси с вино ,което се продава перфектно.Уверявам те .моето момче ли момиче ли ,че всичко ,което е на пазара в Б-я от Менада и Сакар е 100 % вино и ако наистина не ми вярваш купи си една бутилка Домейн Менада и му направи анализ за каквото искаш.А като знаеш толкова много за фирма Белведере зашо не написа ,че имаме 11 000 дка лозя в състояние ,на което само може да завиди човек.Много мразя да се говори така наизуст,затова и спрях да пиша тук ,защото не е начина с обиди да се говори.Сигурна съм ,че и сега ще ги получа от теб,но не ми пука.Всички правим неща ,които не са редни ,защото Б-я е в ниския ценови сегмент и затова причините са много ,няма сега да ти ги обяснявам .Аз съм минала много трудни периоди за винарството,знам как сме се борили всички да налагаме вината си редом с австралийски ,чилийски и др.Истината е ,че Б-я ще стане конкурентно способна когато всички започнат да засаждат лозя ,а не само да мислят как да получават големи печалби.Ето затова само няма да позволя да се говори така за моите собственици ,зашото те за 4 години засадиха 11 000 дка лозя и разликата с купените от кооперациите грозда е огромна.Ами дано да си разбрал какво искам да ти кажа
snejana42
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 7:44 am

Мнениеот sstan » Чет Дек 27, 2007 6:26 pm

Не искам да се явявам адвокат на vinoirakia, но само да отбележа че той е цитирал мнение от коментарите към темата в dir.bg Негово е само последното изречение от поста му. И бих искал да помоля всички тук да пишем в съответните теми, а не така безразборно за да не стават излишни недоразумения.
Просто натискайте бутончето НОВ ОТГОВОР в съответната тема, а не НОВА ТЕМА
sstan
Site Admin
 
Мнения: 648
Регистриран на: Пон Яну 15, 2007 5:54 pm
Местоположение: Велико Търново

sstan

Мнениеот snejana42 » Чет Дек 27, 2007 7:51 pm

Mersi za zabelejkata - ne znaeh :D A kolkoto za zashtitata chela sam statiyata v dir .bg.Ne mislya che e napisano koi e sobstvenik na Menada ,kakva akreditirana lab e sponsorirana i t.n.Taka che zabelejkata ti ne e osnovatelna.Abe shto se zanimavate s Menada postoyanno - nyama li drugi firmi ili e fakt ,che balgarskoto vino v Germaniya e na Menada i se prodavaaa - 3 evro ne e losha cena - za iznos ako na nyakoi mu e yasno sega kakvi sa cenite.Istina e che i v momenta Vinipeks prodava v Angliya bez posrednik za dobra cena na angl .pazar ,no tova ne stava lesno ,iska se kachestvo ,a nie go imame i zatova vinata se prodavat.Haide mi kajete koi v B-ya prodava 17 000000 but. na godina i okolko 375 asortimenta.E az pak iskam da pozdravya kolegite si ,zashtoto sa mnogo gotini i golemi profesionalistiiii ! Obicham vi !
VESELA KOLEDA I SHTASTLIVA NOVA GODINA ,KOLEGI!
snejana42
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 7:44 am

Мнениеот katia » Чет Дек 27, 2007 10:23 pm

Така е Vinorakia просто е препратил цитат във форума и това не е негово мнение. Има доста остри изказвания на Vinorakia във форума, но да не правим този абонат черната овца и когато не си го заслужава. А това какво се продава по света и у нас трябва да е наша отговорност, т.е. на хората които го правим и предлагаме. Има и фирмени политики, но който не може да издържи на тях не работи за съответната фирма. Така че, кой каквото е направил трябва да застане зад него.
katia
 
Мнения: 227
Регистриран на: Пет Ное 09, 2007 10:28 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот vinoirakia » Съб Дек 29, 2007 9:55 am

Комунизъм
Не можеш да критикуваш СЕБ, не можеш да публикуваш от дир.бг
Когато публикувах от дир.бг за ракиите-нищо.
Сега-ще ме разкъсате-а аз не съм казал нищо-комунизъм.
Добре , че форума не се подържа от СЕБ, ИАЛВ,НЛВК,НЕК,ТЕЦ,БДЖ,АЕЦ и т.н.
След Нова Година си отварям устата и .....
Весели празници
vinoirakia
 
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Фев 28, 2007 12:29 pm
Местоположение: Пловдив


Назад към Всичко за виното

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron