Kam y_F i oshte glu.....

Тук е мястото за дискусии, коментари и проблеми относно елексира наречен ВИНО

Модератори: dcv, ilu6a

Kam y_F i oshte glu.....

Мнениеот snejana42 » Чет Дек 13, 2007 9:02 am

Dovarshvam i spiram s tova .Ako edin chovek e doblesten ,shte si napishe imeto i spora shte e inteligenten.Tova se opitvah da kaja na vino ili rakiya.No .....estestveno pak balgarskata psihika - da obidim choveka ,koito go e napisal ,da se opitame da go ujazvim i t.n.Taka ne razbirate li ,che nikoga nyama da se opravim ,ne vi li e yasno tova.A shto se otnasya do moyata lichnost ne e vajno za nikoi .Az sam si az i si zashtitavam poziciyata si.I iskam horata okolo men da se nauchat da kazvat istinata v ochite .Zatova az problemi nyamam s kolegite si - razbiram se chudesno! No ..... nauchete se i vie da go pravite.Tova beshe smisala na moyata pisanka.Samo che yavno tryabva da vi se obyasnyava po-dalgo.E ,nie minahme na vina ,na vineni kebapi i t.n.tova sa GLUPOSTIIIIIIII .Dano da mi razberete poslednoto pismo tuk za foruma .Izlizam ot nego ,zashtoto e yasno za men pone ,che ne mi e tuk myastoto.Ok ,dano da uspeesh ti ,koito si napisal tova da postignesh tolkova v jivota i profesiyata ,kolkoto sam uspyala az.Iskreno ti go pojelavam. :D
snejana42
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 7:44 am

Мнениеот vinoirakia » Чет Дек 13, 2007 5:59 pm

Член 39. ал. 1 казва:

“Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово – писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин”.
vinoirakia
 
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Фев 28, 2007 12:29 pm
Местоположение: Пловдив


Назад към Всичко за виното

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron