Kam y_f- i oshte mnogo takiva glu......

Тук е мястото за дискусии, коментари и проблеми относно елексира наречен ВИНО

Модератори: dcv, ilu6a

Kam y_f- i oshte mnogo takiva glu......

Мнениеот snejana42 » Чет Дек 13, 2007 8:40 am

Ne mi se iska da otgovaryam ,no tova e poslednoto ,koeto pisha tuk ,zashtoto mnogo glupaci ima.Koi e "kurifei" koi ne ,ne si ti choveka ,koito shte me ocenyava .No ima etika ,koyato edin ako se ima za kulturen chovek tryabva da spazva.Nauchete se parvo na tova !!!.A che nyama da se nauchite da pravite vino to si e yasno.Dali sam spechelila konkursa ,moeto momche ili momiche ne znam - dosta takiva sam pechelila i ne mi puka .No ti edva li shte stignesh nivoto mi .Aaaa za vinoto - ti dali razbirash ot aromati - ne sam ubedena .Zatova ako te znam koi si shte ti podarya cyala tuba za vinen kebap da go polzvash - i yadeneto e udovolstvie ,tova ne e obida za men.
snejana42
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 7:44 am

Мнениеот sstan » Чет Дек 13, 2007 10:19 am

Не знам какво те кара да взимаш такива крайни решения че това да е последния ти пост, но това си е твоя работа. Всеки си има мнение все пак.
vinoirakia също ни пожела "приятен съвет" в другата тема.
Ако толкова искате да се променят нещата точно утре е времето, иначе не виждам защо всеки само ругае. Толкова могат, толкова са направили. Сега може да стане друго.
С такава нагласа...
Ще видим
Не знам идеята ми бише тук да коментираме различни неща и е ясно че споровете са неизбежни. Все пак хубаво е в края на краищата да се стигне до нещо положително и именно сега е момента.
sstan
Site Admin
 
Мнения: 648
Регистриран на: Пон Яну 15, 2007 5:54 pm
Местоположение: Велико Търново

Kam sstan

Мнениеот snejana42 » Чет Дек 13, 2007 4:50 pm

Pojelavam Vi uspeh .Sstan - vijdam ,che ste gotini ,imate jelanie - derzaite .Az dostatachno sam napravila ,byah v upravitelniya savet na SEB ,opitvala sam se da pomagam s kakvoto moga ,da davam idei i t.n.Zatova veche prikluchvam s tazi deinost .I bez tova imam mnogo zadachi ,pak i aromatite mi sa zle ,tryabva da gi opravim - hahahaha.taka che vie mladite se borete ot takiva hora kato "vino i rakiya" - tova e nai -trudnata vi zadacha- da se preborite s hora ,koito sa sviknali samo da hlenchat i da se oplakvat ,a v sashtoto vreme ako mu iskash nyakakva ideya ili da bachka - amiiii dotam.Mnogo vi e slojna zadachata.Nie ,koito sme ot po staroto pokolenie i do den dneshen se sabirame ,spodelyame si i problemite i hubavite neshta i vinagi moga da razchitam na hora ot bransha da mi pomognat za kakvoto i da e .Eto -moyata grupa ot instituta se sabirame na vseki 8 dekemvri i osven kupon si govorim i za vina ,degustirame i spodelyame mneniya - razmenyame si uchebnici po vino or cyal svyat.Ako az kupya uchebnik ot nyakade vednaga go vadya na kseroks i go davam na tezi ,koito mi davat drugi i taka.Zatova vi kazvam - dano da badete kato nas pone ,a za po-dobro - iskreno vi go jelaya.Tova e-prikluchvam sas SEB.jelaya vi mnogo ,mnogo uspehi i kasmet predi vsichko :D
snejana42
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 7:44 am

Мнениеот y__f_x » Чет Дек 13, 2007 8:31 pm

Дами и господа,
забелязваме, че г-жата Снежана е завидно последователна и очевадно твърда в намеренията си дама. Рано таз сутрин рече, че не ще ни ощастливява нивгаж вече като пише тъдява, а няколко часа по- сетни... какво да се прави... Дошъл и друг акъл. А не би следвало... Има инженерно образование все пак. Чудно мий как курифейства успешно. Сигурно са прави някои хора като казват, че правенето на вино си било и Божа работа... Пазил Е завалийката...
Друго ме терзае повече- от изложените схващания на г-жата насам и натам към днешна дата по екзистенциалния въпрос за кебапа на мен съвсем не ми стана ясно одобрява ли, аджиба, идеята да се прави вино за кебап или многу и съ противи. В този ред на мисли обаче разбрах със сигурност: не им завиждам на подопечните. По кое време на деня бива да и дават ухо и по кое в никой случай.
Ако дойдеш г-жо Снежана на събранието ще ти кажа точно какви му бяха проблемите на въпросното вино. А пък ако ми донесеш туба с вино за готвене дори навярно ще ти позволя да ме оскубеш два, три пъти. Признай, че те привлича идеята! И... нека тубата да е над 10л.
y__f_x
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 3:37 pm


Назад към Всичко за виното

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта

cron