kam Vino ili rakiya

Тук е мястото за дискусии, коментари и проблеми относно елексира наречен ВИНО

Модератори: dcv, ilu6a

kam Vino ili rakiya

Мнениеот snejana42 » Сря Дек 12, 2007 1:26 pm

Vino li si ili rakiya ne te znam ,ama ne me i interesuva .Ti zashto ne vzemesh da se hvanesh ,che da napravish neshto kato mnogo znaesh.Imam si gi dostatachno takiva kato teb deto samo kritikuvat pak edna sbirka na kolegite ne mogat da napravyat.Mnogo na otvoreni se pravite .Ili si napravi edin nov sauz ,moje i da se zapishem tam pri teb ama ti dori imeto te e sram da napishesh pak kamo li da organizirash neshto .tapo e mnogo ,ama znam li to i po pisaneto ti si lichi.......
snejana42
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 7:44 am

Мнениеот y__f_x » Сря Дек 12, 2007 9:18 pm

Драга ми г-жо Снежана,
Почти започнах да Ви харесвам (като за човек от категорията "кУрифей с извинение") поради простата причина, че давате вид, че имате желание да учите младите хора от екипа си... недоучени и доколко е друга тема... с най добри и чистички намерения. Почти им завидях на Вашите подопечни и дори се чудех, дали би ми било възможно лично на мен (в светлината на моите лични впечатления от съприкосновения с "курифеи с извинение" и "пишман курифеи") да изтърпя гнусния Ви назидателен подход и най- вече колко ли дълго би ме държала кретенията... Имам впечатления от Вас само оттук.
Стоя твърдо зад 95% от схващанията на виноиракия декларирани в този форум. Онези 5%, зад които не мога да застана са относно артистичните наклонности на курифеите... Артист, драги ми виноиракия, е широко понятие... има култура, има и халтура... Има си и съответсващата публика.
Колкото до г-жата Снежана и нейните "специалитети"... Мога само да се надявам, че не е спечелила набедения за конкурс калабалък... Наскоро си купих вино от нейното предприятие и го изсипах в мивката... не го запазих дори за винен кебап... нямаше да придаде нищо добро в аромата.
y__f_x
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 3:37 pm

Мнениеот vinoirakia » Чет Дек 13, 2007 5:53 pm

Член 39. ал. 1 казва:

“Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово – писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин”.
vinoirakia
 
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Фев 28, 2007 12:29 pm
Местоположение: Пловдив


Назад към Всичко за виното

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 16 госта

cron