Мога ли да ви изпратя kаберне за дегустация

Тук е мястото за дискусии, коментари и проблеми относно елексира наречен ВИНО

Модератори: dcv, ilu6a

Мога ли да ви изпратя kаберне за дегустация

Мнениеот vino2007 » Нед Окт 05, 2008 6:25 pm

Здравеите,
Бих желала да изпратия каберне сов. реколта 2007 за дегустация и обратна информация и оценка. Млад винар съм и старея вино за първи път Компетентната и безмилостна оценка би била безценна за мен.
Виното зае 1 място на конкурс в Асеновград. google - Стефка Накева
С други думи казано ... всички наоколо ми разправят че виното е страхотно и че такова вино не били пили до сега и аз искам да се косултирам за качествата и неудачите на виното ми с знаещи и можещи професионалисти
Благодаря
email: vino2007@abv.bg
vino2007
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Окт 02, 2008 4:42 pm
Местоположение: Перущица

явно никои не желае да дегустира и насочи

Мнениеот vino2007 » Пон Окт 13, 2008 6:46 am

Всеки ден проверявам с надежда форума но уви ,явно никои не желае да дегустира и да ме насочи...... както всички Вас професионалистите и ние любителите винари работим с много хъс и любов цяла година за да направим червеното вино наи-доброто или поне по-добро от това на съседа, и като си нямаме лаборатория да ни пази гърба ни се налага да слухтим покраи него... да го гледаме ,миришем,опитваме и проветряваме при пълнолуние, а след 8 месеца въртене покраи него, ,...... я то свършило...... кажете ми сега че домашното вино не е прекрасно нещо.
vino2007
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Окт 02, 2008 4:42 pm
Местоположение: Перущица

Мнениеот sstan » Пон Окт 13, 2008 2:59 pm

Нямам нищо против да ти дегустирам виното, но сме доста далеч един от друг :D . Дано някой от колегите в твоя регион прояви интерес. Все пак първо място на конкурс си е признание, а там предполагам е имало поне един енолог.
sstan
Site Admin
 
Мнения: 648
Регистриран на: Пон Яну 15, 2007 5:54 pm
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот nikolay » Вто Окт 14, 2008 9:07 am

За мен ще е по-лесно да дегустирам виното ти, защото съм в Пловдив, но предполагам искаш да чуеш повече от едно мнение. Както виждаш дори нещо лесно осъществимо като онлайн дегустациите не просъществува, а какво остава за това, което ти искаш - трудна работа.
nikolay
 
Мнения: 308
Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 2:54 pm


Назад към Всичко за виното

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта

cron