НАЦИОНАЛНИ ДЕГУСТАЦИИ 2007

Тук е мястото за дискусии, коментари и проблеми относно елексира наречен ВИНО

Модератори: dcv, ilu6a

НАЦИОНАЛНИ ДЕГУСТАЦИИ 2007

Мнениеот sstan » Сря Фев 28, 2007 10:24 am

От вчера текат Националните дегустации на вина ракии и винено бренди за 2007.
Нека пожелаем успех на всички участници!
sstan
Site Admin
 
Мнения: 648
Регистриран на: Пон Яну 15, 2007 5:54 pm
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот nikolay » Сря Фев 28, 2007 10:45 am

Да нека им пожелаем успех, макар че според мен на Винария се оценяват вина, които в този вид най-често не се появяват на пазара и този конкурс е по-скоро за консумация на производителите на вина и спиртни напитки, но не е особено полезен за потребителите и любителите на виното. А и си мисля че не е нормално един производител да участва със 100 проби на пример или нещо подобно.
Но като цяло Винария (изложението имам впредвид) е положително събитие за бранша.
nikolay
 
Мнения: 308
Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 2:54 pm

Мнениеот sstan » Пон Мар 05, 2007 7:14 pm

Може би е така, въпреки че след изпълненията от преди няколко години, Лили Стоилова и компания промениха драстично правилника. Винаги обаче всички правилници си имат вратички. Струва ми се че в момента има една тенденция на отлив от участие в конкурса от различни изби. Други пък обръщат гръб на "кичозните" щандове строени по време на изложението. Може би обаче това е нормален път на развитие, който трябва да извърви този форум. Но аз също съм съгласен с твоето мнение, че Винария е положително събитие от което избите трябва да извличат максимална полза.
sstan
Site Admin
 
Мнения: 648
Регистриран на: Пон Яну 15, 2007 5:54 pm
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот sstan » Пон Май 14, 2007 12:18 pm

От известно време на сайта на Пловдивския панаир може да се видят резултатите от конкурса
http://www.fair.bg/NR/rdonlyres/B4FBA5B ... ds2007.pdf
sstan
Site Admin
 
Мнения: 648
Регистриран на: Пон Яну 15, 2007 5:54 pm
Местоположение: Велико Търново


Назад към Всичко за виното

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron